≡ menu
Wyszukaj produkt:

Filtr do odkurzacza

Centralny filtr w odkurzaczu oczyszcza powietrze, i suwa potencjalne szkodliwe zanieczyszczenia, kurz, które mogą spowodować uszkodzenie twojego odkurzacza. Centralny filtr odkurzacza wraz z workiem pozwala pochwycić wszystko to co trafia do twojego odkurzacza.

Najczęściej główny filtr w odkurzaczu jest jednorazowy papierowy ale jest możliwość zakupienie filtra z powłoką poliestrową co zwiększa żywotność filtra.

 

Aby uzyskać najlepszą wydajność, utrzymanie bardzo niskiego, te centralne filtry próżniowe należy zastąpić 2 do 3 razy w roku. Zmiana filtra głównego w odkurzaczu znacznie poprawia przepływ powietrza i prędkości, który jest kluczowym składnikiem siły ssania, 100% ssanie powraca.

 

Zmywalne filtry wymagają minimalnej konserwacji wraz z workiem filtracyjnym zapewniają pełna moc ssania odkurzacza. Po prostu, za pomocą worka i filtr twój odkurzacz zapewnia doskonałą filtrację, utrzymuje wysoką wydajność ssania i poprawy jakości powietrza. Także zakup worków i filtrów to niewielka cena za zabezpieczenie poprawnej pracy odkurzacza i przedłużenie jego żywotności.

 

Galeria

Aeg

Alco

Aqua Vac

Bosch

Budget

Celma

Dewalt

Einbenstock

Einhell

Fein

Festool

Flex

Gisowatt

Graphite

Herkules

Hilti

Hitachi

Husqvarna

Karcher

Kress

Lavor

Liv

MacAllister

Mafell

Makita

Matrix

Metabo

Milwaukee

Mpm

Nilfisk Alto

Parkside

Performance Power

Portotecnica

Protool

Renfert

Rowenta

Sparky

Stanley

Starmix

Stihl

Tennant

Thomas

Thomas

Wap Alto

Wurth

Wyszukaj produkt: